top of page
kartonas.jpg

Dėžės siuntoms

kartonodezes.lt  tiekia aukštos kokybės gofruoto kartono dėžes, skirtas sandėliuojamoms ir gabenamoms prekėms apsaugoti. Kaip kartoninių dėžių gamintojai galime pasiūlyti dėžes pagal individualius kliento matmenis. Viena dažniausiai siuntų tarnybų rekomenduojamų pakuočių - kartono dėžės. Kuo tinkamesnė gofruoto kartono dėžė - tuo geriau ji bus apsaugota siuntimo metu.

Kaip pasirinkti tinkamą dėžės tipą?

Pirmiausia turėtumėte išmatuoti, bei pasverti savo gaminį. Atlikę matavimus galėsite lengviau nuspręsti kokia dėžė jums labiausiai tinka pagal kokybę ir kainą.

Yra tūkstančiai skirtingų dydžių, formų, stilių dėžių, taip pat galite rinktis tarp dviejų išorinio kartono sluoksnio spalvų: rudos ir baltos. Kai nežinote, kokio tipo transportavimo dėžės jums reikia pateikiame keletą dėžių pavyzdžių:

  • mažos, vidutinės ir didelės stačiakampės dėžės, kitaip dar vadinamos FEFCO 0201, populiariausio tipo transportavimo, sandėliavimo, bei dėžės siuntoms;

  • dėžės dideliam svoriui - dažnai trijų sienelių, kad būtų itin tvirtos. Tokio tipo kartonas gali būti naudojamas palečių ar transportavimo dėžėms;

  • ilgos arba vamzdinės dėžės - puikiai tinka ilgiems siauriems daiktams, plakatams ir pan.;

  • baltos kartoninės dėžės - alternatyva tradicinėms rudoms dėžėms, galima spalvota spauda;

  • dėžės su pertvaromis - skirtos produktams atskirti vienas nuo kito pvz.: buteliams.

Tai padės lengviau suprasti, kokių rūšių kartoninių dėžių galima užsisakyti pas mus, taip pat nepamirškite, jog galite gauti norimos pakuotės pavyzdį. Gautus pavyzdžius išbandykite. Patikrinkite, kokie jie standūs ir tvirti. Ar galite savo gaminius lengvai supakuoti, ar jums reikia mažesnės / didesnės dėžės. Tai jūsų galimybė pamatyti, kas jums tinka ir kas galiausiai apsaugo tai, ką siunčiate.

Jei dar turite klausimų galite kreiptis į mus info@kartonodezes.lt arba šią užpildykite formą

 

isada patarsime priimant jums geriausią pasirinkimą dėl siuntimo bei transportavimo dėžių.

Kartono tipai

Kartono dėžės paprastai būna gaminamos iš skirtingo storio kartoni, kuris gali būti trijų tipų:

  • viengubos sienelės

  • dvigubos sienelės

  • trigubos sienelės gofro kartonas.

Skirtumas tarp jų yra labai paprastas. Vienos sienelės kartono dėžutėje yra vienas sluoksnis rievėto popieriaus lakšto (vingiuotos linijos tarp kartono dalių). Tuo tarpu dvigubų sienelių kartone yra du rievėto popieriaus lapai, o trigubų sienelių - trys rievėto popieriaus sluoksniai.

Trys skirtingi tipai reiškia, kad didėjant gofruoto popieriaus kiekiui, kartonas tampa tvirtesnis, stipresnis ir kietesnis. Dėl unikalios konstrukcijos banguoti popieriaus lakštai sukuria tvirtą sluoksnį panaudojant oro kišenes. Tai reiškia, kad jei nutiktų blogiausia, pavyzdžiui, dėžė nukristų ar patirtų smūgį, dėžė sugers smūgį ir apsaugos turinį.

bottom of page